Бажання
Додайте товари до списку бажань
Мій кошик

Atmolight

Компанія Atmolight заснована в 2017 році і ми не приховуємо свій вік. Ми ще не стали великою неповороткою компанією і сподіваємося ніколи на стати неповороткими.  При цьому ми вже виросли від індивідуальних замовлень до внутрішніх стандартів якості і понад 70 лінійок серійних виробі. Світильники відповідать ДСТУ та мають відповідні сертифікати.

Ми виробляємо світильники з металу в індустріальному та скандинавському дизайні. Ми створюємо власні колекції світильників, спираючись на світові тенденції в дизайні. Прагнемо того, щоб українські світильники купували не тому що вони «вітчизняні» чи «дешеві», а тому, що вони гарні й сучасні, створюють відчуття простору й комфорту. 

Ми щиро прагнемо щоб Atmolight допомагав створювати атмосферу вашого простору: дому, офісу, кафе. Тому ми створюємо інструкції з монтажу та оптимального розміщення світильників у кімнаті.

На власному виробництві ми виробляємо доступні за ціною продукти. При цьому ми використовуємо лише перевірені комплектуючі та не економимо на матеріалах.

Розгорнути

Немає товарів

Вгору