Маленькі мрії та грандіозні плани

Студія інтер’єру Муар − вже 12 років ми створюємо неповторне відчуття теплоти і комфорту у Вашому інтер’єрі. Ще в далекому 2007 році ми починали працювати над інтер’єрами як дизайнери зроби, у 2010 році ми відкрили власне виробництво штор і почали працювати над текстильним оформленням інтер’єрів.

 

Ми допомагаємо власникам осель та офісних приміщень підібрати оригінальне текстильне оформлення, дизайнерські килими та предмети декору для дому та офісу, які будуть наповнювати Ваш простір енергією завершеності. Ми продаємо товари за справедливою ціною, наші професійні дизайнери підбирають речі відповідно до інтер’єрів та побажань власників приміщень, в разі необхідності ми робимо віуалізаці, щоб власники мали візуальне уявлення, як наші елементи декору будуть виглядати в інтер’єрі.

Також ми надаємо гарантію повернення, бо ми, як ніхто інший, вважаємо, що елементи декору мають максимально влаштовувати власників приміщень і робити їх довершеними і затишними. І щоразу, коли хтось натискає «Купити», ми розуміємо, що робимо потрібну справу.