Бажання
Додайте товари до списку бажань
Мій кошик

The 11's

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Мене звати Артем, і я є засновником українського бренду інтер’єрного декору та освітлення The 11’s.

Моя мрія про власну справу довгий час лише розглядалася в голові, але не була здійсненою ціллю. Хоча у мене був досвід роботи над проектами в сфері візуальної реклами і декору, я діяв як найманий працівник. В 2022 році планував розпочати власну справу, але..

З самого початку повномасштабного вторгнення я став до лав Збройних Сил України, приймав участь в бойових діях, тому тепер мешкаючи в фронтовому місті в цей час усвідомлюю цінність кожного дня і пообіцяв собі реалізувати максимум своїх ідей і задумок.

Першу лампу я створив для свого сина. Всім серцем відчував радість, знаючи, що маленька, але найбільш кохана людина в моєму житті засинає під колискові турботливої мами, кожного разу дивлячись на місяць, що висить на стіні – згадує про батька, навіть якщо він не поруч.

Намалював макет, все розрахував, закупив матеріали, зібрав. Вийшло дуже і дуже непогано. Тоді я нарешті зрозумів, що саме маю робити, почав генерувати нові ідеї, шукати шанси і можливості, щоб в майбутньому доводити вироби до ідеалу, працювати, працювати, і працювати. Тому після демобілізації орендував приміщення і семимильними кроками, нарешті, втілюю свою мрію в реальність.

Філософія моєї справи проста і зрозуміла: дарувати тепло та затишок у домі, бачити щасливі посмішки дітей та дорослих. Бо в наш темний час особливо важливо нести світло і радість.

Підтримуйте Збройні Сили України, завдяки яким всі ми можемо планувати, мріяти, розвивати бізнес і просто жити.

Розгорнути
Вгору