Відомо, що правильно підібраний килим для вітальні додасть нашому простору виразності, він чудово доповнить композицію або стане домінуючим елементом декору. Перш ніж вирішити, яку модель вибрати, варто звернути увагу на кілька важливих критеріїв вибору. Тим більше, що від різноманітності візерунків, кольорів та розмірів може запаморочитись.

Килим, який відповідає стилю інтер’єру

Основними принципами вибору килима для облаштування простору у нашій вітальні є уникнення перевантажень та підтримка узгодженої кольорової палітри інтер’єру. Ми створюємо послідовну композицію з точки зору стилю. Ми поєднуємо сучасні килими з меблями сучасного дизайну. Ретро-інтер’єри зі старовинними меблями чудово доповняються килимом з традиційним візерунком.

У великому інтер’єрі ми можемо дозволити собі поєднувати різні тенденції, що часто є дивовижною, але дуже ефективною пропозицією, наприклад, в мінімалістичному інтер’єрі сильно геометричний акцент може унікальним способом збагатити дизайн та підкреслити деякі його елементи.

Вибір кольору та малюнка

Килим в яскравих кольорах скрасить будь-який інтер’єр. Відтінки жовтого або помаранчевого внесуть в інтер’єр сонячний акцент. Для маленької кімнати виберіть яскравий килим, який візуально збільшить інтер’єр. Багато прикрашена вітальня буде чудово пом’якшена однотонним, приглушеним килимом. Пам’ятайте, що килим з оригінальним візерунком може стати головною прикрасою кімнати.

Функціональний і практичний килим

Найпростішими в обслуговуванні є килими, які не надто товсті, мають короткий ворс і нековзну підкладку. Такий килим не буде ковзати по підлозі, що є бажаною особливістю в будинку з дітьми для забезпечення безпеки найменших. Варто спробувати придбати килими з групи, що легко чистяться та є зручними та практичними у використанні. Їх легко мити, не порушуючи конструкцію килима.

У кожного з нас різні очікування щодо килима як елементу дизайну інтер’єру. Хтось сприймає килим переважно як спосіб утеплення підлоги від холоду, інші ставляться до килиму як до важливого елементу внутрішнього оздоблення будинку. Для деяких з нас килим повинен бути тонким доповненням до композиції, непомітним нейтральним елементом, який виконує переважно практичні функції. Для інших килим в інтер’єрі сприймається як «вишенька на торті», надаючи інтер’єру особистий, неповторний характер. Незалежно від того, якою є наша мета, важлива якість килима - його виконання, обробка, стійкість до бруду та легке чищення.