Подивіться колекцію унікальних, розкішних килимів, розроблених Мацеєм Зенем (Maciej Zień), шанованим польським дизайнером моди та інтер’єру.

 

Камінь.  Колекція килимів, розроблена Мацеєм Зенем

Maciej Zień - це бренд, який асоціюється з елегантністю, розкішшю та досконалою обробкою.  Дизайнер і стиліст досяг свого першого успіху у світі моди у віці 17 років, коли представив свою дебютну колекцію на показі "Провокації".  У 2009 році він сміливо увійшов у світ дизайну, показавши, що моду можна поєднувати з дизайном інтер’єру.

 

Камінь.  Колекція килимів, розроблена Мацеєм Зенем

Колекція Stone складається з 16 моделей килимів, що відображають красу різних видів порід, в т.ч.  мармур і базальт.  Він був створений в дусі природи і натхненний каменем.  Завдяки використанню надзвичайно м’яких сительних ниток був отриманий дуже природний ефект.  Килими радують якістю та елегантністю.  Вони додадуть інтер’єру стилю і вишуканості.

 

У колекції також килими з мотивами скарабея, що супроводжує Мацея Зєня у всіх його проектах.  Це візитна картка польського дизайнера, що означає щастя та постійний розвиток.

 

Колекція Stone поєднує в собі дизайн і функціональність.  Всі килими виготовлені за технологією простого очищення Magic Home, завдяки якій будь-який бруд легко і швидко зникає, не порушуючи їх структуру.  Технологія Magic Home покриває волокна спеціальним покриттям, яке створює вдосконалений захисний бар’єр.  Килими також мають нековзну підкладку.